REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

 

  BASENY na statkach Disney Cruise Line
Na każdym ze statków Disney Cruise Line znajduje się wiele basenów i innych atrakcji wodnych. Poniżej prezentujemy listę tych, które znajdują się na jednym ze statków - Disney Magic.


Basen Goofy

Jest to idealne miejsce do zabawy dla całej rodziny. Basen usytuowany jest na pokładzie dziewiątym statku Disney Magic. Głębokość basenu około 120 cm. Basen otwarty od godziny 8:00 do godziny 22:00. Basen składa się z części głównej oraz z dwóch bocznych jacuzzi. Obok basenu rozstawionych jest wiele leżaków.  Przy basenie znajduje się restauracja Pinokio, gdzie serwowanych jest w ciągu dnia wiele pysznych potraw, przekąsek i drinków. Nad basenem umocowany jest wielki telebim na którym wyświetlane są wieczorem filmy Walta Disneya. Obok basenu organizowanych jest wiele atrakcji i pokazów tanecznych w ciągu dnia.  

Basen Mickey
Jeden z 3 basenów na pokładzie Disney Magic (pokład 9), przeznaczony dla mniejszych dzieci (do 3 roku życia). Wizerunek uśmiechniętej twarzy Myszki Miki zdobi dno basenu, maksymalna głębokość to 60 cm. Dla mających ochotę coś przegryźć, niedaleko znajdują się Goofy's Galley oraz Pluto's Dog House, 2 restauracje serwujące przekąski, kanapki i napoje w porze lunchu i późnym wieczorem. Każdego dnia, o rożnych porach, członkowie załogi prowadzą gry i zajęcia na terenie basenu. Dokładne godziny można sprawdzić w recepcji.


Basen Quiet Cove
Jeden z 3 basenów na pokładzie Disney Magic (pokład 9), przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. To doskonałe miejsce, by się ochłodzić, poopalać i wypocząć na wygodnych leżakach z dala od dzieci. Maksymalna głębokość wody to około 120 cm, dodatkowo są tutaj 2 wanny z hydromasażem, idealne dla Gości mających ochotę na chwilę relaksu. Na mających ochotę na przekąskę, lub coś do picia czekają bar Signals, podający napoje alkoholowe, koktajle, soki i przekąski, oraz Cove Cafe z szerokim wyborem kaw, herbat i napojów. Każdego dnia, o rożnych porach, członkowie załogi prowadzą gry i zajęcia na terenie basenu. Dokładne godziny można sprawdzić w recepcji.