REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

  

 

  IMPREZY NA POKŁADZIE statków Disney Cruise LineDisney Cruise Line to statki które słyną z imprez rozrywkowych które organizowane są prawie codziennie na pokładach statków. W towarzystwie ulubionych bohaterów Walt Disney'a goście statków mogą tańczyć i bawić się do późnych godzin wieczornych. Każdej imprezie towarzyszy uroczysta kolacja oraz wieczorny spektakularny pokaz ogni sztucznych.PIRATE NIGHT - to około 50-minutowa impreza organizowana wieczorem na statkach Disney Magic, Disney Wonder i Disney Dream.  Impreza zaczyna się juz podczas kolacji gdzie przebrani za piratów kelnerzy rozdają wszystkim chętnym miecze i chustki pirackie. Goście mogą wybrać również jedna z wielu potraw "pirackich" przygotowanych specjalnie na tą okazję - ciasto krabowe, pikantna zupa jarzynowa Gumbo, polędwica wołowa Czarnej Perły, skrzynia skarbów pełna jagód i tropikalnych owoców itp. Następnie impreza przenosi się na główny pokład statku gdzie dołączają do gości animatorzy i oraz uwielbiane przez dzieci maskotki Disney'a - Myszka Mickey, Goofy, Pluto, Kapitan Hak i jego banda. Goście biorą udział w nauce tańca piratów, a imprezę kończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Statki Disney Cruise Line to jedyne takie statki na świecie, gdzie tego typu pokazu sztucznych ogni mają miejsce.STAR WARS DAY - to jedna z najciekawszych imprez organizowana na wybranych rejsach po morzu Karaibskim od stycznia do kwietnia.  Prawdziwa gratka dla fanów słynnej gwiezdnej sagi. Podczas imprezy na pokładzie statku spotkać będzie mozna swoich ulubionych bohaterów z filmu Star Wars i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Na telebimach i w salach kinowych wyświetlane będą najnowsze odcinki sagi. Podczas organizowanej Jedi Training Academy młodzi rycerze Jedi będą mogli poznać tajniki władania mieczem świetlnym. Specjalne posiłki w restauracjach, prezenty, a na koniec wielka wieczorna taneczna impreza z iluminacjami i fajerwerkami. 

 

MARVEL DAY - to najnowsza impreza organizowana na wybranych rejsach na wyspach Bahama tylko w październiku.  Prawdziwa gratka dla fanów Spider Mana, Thora, Iron Mana i Kapitana America. Podczas imprezy na pokładzie statku spotkać będzie mozna swoich ulubionych bohaterów z filmu Marvela i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Na telebimach i w salach kinowych wyświetlane będą najnowsze filmy Marvela. W Disney Oceaneer's Club organizowane będą zabawy i gry tematyczne. Dzieci będą miały możliwość przebrać sie za swoich ulubionych bohaterów. Wybrane posiłki w restauracjach, specjalnie przygotowane upominki i zabawki tematyczne w sklepach na statku, a na koniec wielka wieczorna taneczna impreza z iluminacjami i fajerwerkami. HALLOWEEN on THE HIGH SEAS - Już od początku września aż do końca października wszystkie statki Disney Cruise Line czekają z wspaniałą Halloweenową ofertą na dzieci i rodziców. Z okazji Święta Halloween statki Disney Cruise Line jak co roku zostają przeobrażone setkami święcących lampionów zrobionych z olbrzymich dyni. Na pokładach pojawiają się nietoperze, czarne koty, gobliny, zombie, sowy, demony i wiele innych "przerażających" postaci. Korytarze i restauracje  zostają ozdobione olbrzymimi pajęczynami i szczerbatymi dyniami.

Wszystkim gościom polecamy przygotowanie i zabranie na statek swój własny kostium, który będzie można założyć podczas specjalnej Halloweenowej imprezy organizowanej zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Podczas imprezy na statku
będzie można spotkać całą plejadę "czarnych" charakterów Disneya, którzy rozdawać będą jak co roku cukierki i łakocie wszystkim małym i dużym "morskim wilkom". ŚWIĘTA NA STATKACH - To jedna z najciekawszych imprez organizowana na wszystkich statkach Disney Cruise Line w listopadzie i grudniu każdego roku. Tylko w tych miesiącach na statkach Disneya spotkać bedzie można osobiście Świętego Mikołaja i otrzymać od niego wspaniale prezenty. Statki Disneya zostaną pięknie przyozdobione balonami, świeczkami i wiązkami jemioły.  Na pokładzie zbudowana zostanie świąteczna choinka, a postacie Disneya pojawia sie w nowych świątecznych strojach. Specjalnie dla dzieci organizowany Bedzie konkurs zdobienia świątecznej skarpety, a wieczorem przy kominku Bedzie można posłuchać bajek czytanych przez panią Mikołajową.

Świąteczną atmosferę również Bedzie można poczuć będąc na wyspie Disneya - Castaway Cay. Zbudowana zostanie tu świąteczna choinka, a kolejka krążąca po wyspie zmieniona zostanie w zaprzęg ciągnięty przez ulubionych reniferów Mikołaja.