REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

 

  KLUBY i LOUNGE na statkach Disney Cruise LineNa każdym ze statków Disney Cruise Line znajduje się wiele klubów oraz lounge'ow. Poniżej prezentujemy listę tych, które znajdują się na jednym ze statków - Disney Magic.


Cove Cafe

Usytuowany na pokładzie 9, zaraz obok basenu Quiet Cove, lokal dla dorosłych mogący pomieścić około 40 osób. Otwarty od południa do północy, dysponuje miejscami zarówno na zewnątrz, jak i w klimatyzowanej salce. Goście mogą zrelaksować się tutaj przy napojach alkoholowych (wino, szampan, martini, drinki), lub pysznych smakowych kawach i herbatach. Na miejscu dostępne są gazety, książki, duży telewizor z płaskim ekranem pokazujący najnowsze wiadomości i sport. Dostęp do internetu za dodatkową opłatą. 

Diversions
Usytuowany na pokładzie 3, pub sportowy mogący pomieścić 120 osób. Podczas dnia odbywają się tutaj zajęcia i gry interaktywne dla całej rodziny. Po 21.00 Diversions zmienia się w przystań dla dorosłych. Stylizowane na pub z sąsiedztwa, Diversions zapewnia wygodne siedzenia i przyjazną atmosferę, zachęcając do chwili odprężenia i relaksu podczas nieustającej przygody na morzu. Można tu wypić pokal ulubionego piwa, pośmiać się ze znajomymi, czy po prostu usiąść w miękkim fotelu z kieliszkiem wina, patrzeć w okno i podziwiać zachodzące słońce. Wielkoekrannowe telewizory pokazują na żywo rozmaite programy sportowe, jak też popularne audycje nie związane ze sportem. Można też zagrać tutaj w warcaby, szachy albo backgammona.

Promenade Lounge
Elegancki bar usytuowany na poziomie 3 statku Disney Magic. Idealne miejsce dla rodzin gdzie Można obejrzeć telewizje, zjeść przekąskę, posurfowac po Internecie lub uczestniczyć w wielu atrakcjach jakie maja miejsce tu w ciągu dnia. 

Rockin' Bar
Usytuowany na poziomie trzecim w części Beat Street. Klub ten cieszy się dużą popularnością. W ciągu dnia doskonale miejsce dla rodzin, gdyż organizowanych jest tu wiele atrakcji. Wieczorem można tu wypić drinka lub potańczyć przy nastrojowej muzyce granej na żywo. 

Sessions
Również usytuowany na poziomie trzecim statku Disney Magic. Romantyczne miejsce w stylu Art Deco, gdzie można posłuchać muzykę na żywo.  

Signals
Typowy bar tylko dla dorosłych powyżej 21 lat. Serwowane są tu pyszne przekąski.