REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

 
 

  SPEKTAKLE I POKAZY na statkach Disney Cruise Line


Disney Cruise Line to statki które słyną z roznych spektakli i wieczornych pokazów rozrywkowych które organizowane są prawie codziennie na pokładach statków. W towarzystwie ulubionych maskotek Walt Disney'a goście statków mogą zanurzyć się w magicznym świecie bajek i towarzyszyć bohaterom filmowym w ich przygodach. 

    

ALL ABOARD - LET THE MAGIC BEGIN
- to 50-minutowy spektakl muzyczny w towarzystwie wielu bohaterów Walt Disney'a organizowany na statku Disney Magic wieczorem pierwszego dnia rozpoczęcia rejsu.   

DISNEY's BELIEVE - typowa muzyczna Broadwayowska produkcja w której uczestniczy ponad 20 bohaterów kreskówek. Wyłącznie na statku Disney Dream. 

DISNEY DREAMS - AN ENCHANTED CLASSIC - to 50-minutowy spektakl muzyczny w towarzystwie wielu bohaterów Walt Disney'a organizowany na statkach Disney Magic i Disney Wonder.   

DISNEY'S ALADDIN - to 45-minutowy spektakl muzyczny oparty opowiadający losy słynnego złodziejaszka z Agrabah. W spektaklu usłyszymy wiele słynnych piosenek z filmu nakręconego przez The Walt Disney Company.    Spektakl tylko na statku Disney Fantasy.

DISNEY WISHES - spektakl stworzony w oparciu o słynną Broadwayowska produkcje. Opowiada o rozterkach dojrzewania głównych bohaterów.  Tylko na statku Disney Fantasy.

THE GOLDEN MICKEY - to 50-minutowy spektakl muzyczny odtwarzający galę rozdania nagród słynnym bohaterom kreskówek The Walt Disney Company. Tylko na statku Disney Wonder.   

REMEMBER THE MAGIC - to 50-minutowy spektakl muzyczny organizowany na koniec każdego rejsu. Przypomina gościom wszystkie najciekawsze momenty rejsu. Tylko na statku Disney Magic.   

TOY STORY - to godzinny spektakl opowiadający o przygodach Woddy i Buzz'a ze słynnego filmu Disney Pixar. Tylko na statku Disney Wonder.   

CINDERELLA STORY - to 50-minutowy spektakl muzyczny taneczny opowiadający historie i przygody Kopciuszka. Tylko na statku Disney Magic.