REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

   

Statki Disney Cruise Line

 

Zapraszamy do świata magii, fantazji i zabawy - do świata Disney Cruise Line. Statki Disney Cruise Line to cztery oceaniczne wycieczkowce, które łączą w sobie elegancje i magie świata Walta Disneya.  Niezależnie od wieku, czy preferowanego stylu spędzania wakacji podroż statkami Disney Cruise Line pozostawia u każdego wspaniałe i niezapomniane wrażenia.

Wszystkie statki linii cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły, bajkowy wystrój oraz  bardzo wysoki poziom obsługi, zakwaterowania, animacji i wyżywienia. Podróż statkami Disney Cruise Line to nie tylko wypoczynek i rozrywka, lecz również możliwość zwiedzania podczas rejsu wiele ciekawych miejsc i słynnych atrakcji turystycznych  (statki prawie codziennie zatrzymują się w różnych portach). Statki to doskonale miejsce na wypoczynek i zabawę nie tylko dla rodzin z dziećmi lecz również dla  to doskonale miejsce na imprezę firmowa lub Podróż poślubną.

Disney Magic i Disney Wonder -  te dwa majestatyczne statki kursują prawie na wszystkich trasach Disney Cruise Line. Każdy z nich może zakwaterować 2700 gości. Statek Disney Magic w 2013 r. został całkowicie odnowiony - dobudowano 2 nowe zjeżdżalnie na górnym pokładzie, całkowicie odnowiono prawie wszystkie restauracje, bary i kluby dla dzieci, zmieniono również wystrój holu głównego oraz teatru.

Disney Dream i Disney Fantasy to dwa najnowsze statki we flocie Disney Cruise Line. Te dwa olbrzymy mogą zakwaterować 4000 gości (w każdym statku). Oba statki kursują wyłącznie na trasach wysp Karaibskich i wysp Bahama. W obu zastosowano najnowsze osiągnięcia okrętownictwa, techniki i elektroniki.

Zapraszamy !

 

 STATKI DISNEYA - zobacz statki !

DISNEY  DREAM

DISNEY WONDER

DISNEY FANTASY DISNEY MAGIC