REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

 

  SALE KINOWE na statkach Disney Cruise LineKino Buena Vista


Na każdym ze statków Disney Cruise Line znajdują się dwie sale kinowe - Buena Vista oraz Walt Disney.

Buena Vista
Theatre usytuowany jest na pokładzie 4 i 5 w środkowej części każdego statku Disney Cruise Line. Obejrzeć tu można wiele premierowych filmów z wytwórni Walta Disneya zarówno w technice 2D jak i 3D.

Zbudowane w stylu Hollywodzkim z lat 60tych, kino te wyposażone jest w najnowsze technologie projekcji obrazu i dźwięku. Sala kinowa posiada nowoczesne podwójne siedzenia, tak zaprojektowane aby każde z nich oferowało pełny widok na główny ekran kinowy.


Dolby Surround 7.1
Dolby Surround 7.1 to najnowszy format audio opracowany tak, aby zapewnić większą głębię dźwięku i poczucie realizmu podczas oglądania filmów.  Dodanie dwóch dodatkowych kanałów audio pozwala na bardziej żywe i wciągające doznania.

Dolby 3D
Dolby 3D wykorzystuje unikalną technologię pełnego spektrum kolorów, która zapewnia niezwykle ostry i wyraźny obraz podczas oglądania filmów w technologii 3D. Dolby 3D jest powszechnie uznawana za najwyższej klasy technologia filmów 3D, która zapewnia jasne i  naturalne kolory z każdego siedzenia w kinie.

Buena Vista Teatr posiada również możliwość dodania tzw. czwartego wymiaru dla niektórych filmów.
Sala Walta Disneya

Walt Disney Theatre to druga z sal kinowych, usytuowana na każdym ze statkow Disney Cruise Line. Organizowane są tu codziennie zarówno projekcje seansów filmowych jak i wieczorne spektakle i pokazy taneczne.

Sala Walta Disneya wyposażona jest w specjalny podest dla orkiestry, jak również i boczne łoże widokowe skąd rozciąga się wspaniały widok na główną scenę. Codziennie organizowane są tu
 spektakle i pokazy muzyczne, które można obejrzeć wyłącznie na statkach Disney Cruise Line.

Ozdobiona czerwonym dywanem i złotymi trofeami, sala Walta Disneya zbudowana została w stylu Art Deco z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Ściany i sufity sali pomalowane zostały w odcieniach czerwieni i złota, przeplatane z subtelnymi dekoracyjnymi akcentami Walta Disneya.

Chociaż wystrój teatru przypomina poprzednie lata ubiegłego wieku, zastosowano tu najbardziej nowoczesną technologię projekcji i pokazów scenicznych, która sprostać może najbardziej skomplikowanym technicznie spektaklom. Czterdziestometrowa scena wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań stosowanych w największych teatrach na świecie - dwupoziomowe zapadnie, obrotowe elementy tła, wyciągi sceniczne, wielokierunkowe oświetlenie, system dźwięku Dolby, możliwość wykorzystywanie efektów pirotechnicznych i wiele innych udogodnień.

Sala posiada również szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Salta Walta Disneya posiada również możliwość dodania tzw. czwartego wymiaru dla niektórych filmów.