REJSYDISNEYA         O nas          Kontakt          Jak Rezerwować ?         Zobacz statki         Trasy rejsów           Na pokładzie          Rozkład rejsów         Usługi dodatkowe
a

 

 


 DISNEY CRUISE LINE

  Jak rezerwować?
 
O nas
 
Rozkład i ceny rejsów
 
Częste pytania o rejsach
 
Płatności
 
Trasy rejsów
 
 
 STATKI DISNEYA:
  Disney DREAM
 
Disney MAGIC
 
Disney WONDER
 
Disney FANTASY

 
 
 TRASY REJSÓW   
  Alaska + Pacyfik
 
Bahama - wyspy
 
Castaway Cay - wyspa Disneya
 
Kalifornia
 
Kanada
 
Karaiby
 
Europa
 
Meksyk
 
Panama - kanał
 
Transatlantyk
 
 
 ROZKŁAD REJSÓW:
  Aktualny rozkład
 
 
 ATRAKCJE NA POKŁADZIE:
  Postacie Disney'a
 
Imprezy na pokładzie
 
Wyżywienie
 
Spektakle i pokazy
 
Kluby
 
Spa & Fitness
 
Teatry
 
Kluby dla młodzieży

 
Baseny
 
 
  USŁUGI DODATKOWE:
  Rezerwacje hoteli
 
Ubezpieczenia
 
Przeloty
 
Wynajem samochodów
 
Parki rozrywki
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

REJSY DISNEYA

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

info@rejsydisneya.pl

w
ww.rejsydisneya.pl
 

 
   

 
 

  WYŻYWIENIE  na  statkach Disney Cruise Line


Disney Cruise Line to statki które słyną ze wspaniałej kuchni i pysznych dań serwowanych w kilkunastu restauracjach na każdym ze statków.  Po zakwaterowaniu na statku każdy klient otrzymuje kupony na posiłki wraz z książkowym przewodnikiem po wszystkich restauracjach na statku tzw. Personal Navigator (znajduje się tam lista wszystkich restauracji, ich lokalizacja, rodzaj kuchni oraz harmonogram wszystkich imprez i innych atrakcji podczas rejsu).  Na każdym statku restauracje podzielone są na cztery kategorie:

 

MAIN DINING - to miejsce gdzie można zjeść uroczystą kolację w jednej z najlepszych restauracji na statku. Są to następujące restauracje: Animator's Palate (w tej restauracji najczęściej organizowane są wieczorne pokazy i spektakle), Enchanted Garden (można tu zjeść nie tylko kolacje lecz również śniadanie i obiad; restauracja ta wyspecjalizowana jest w kuchni francuskiej), Lumiere's (serwowane są tu śniadania, obiady i kolacje; kuchnia amerykańska i francuska), Parrot Cay (można tu skosztować pysznych dań z grilla kuchni karaibskiej), Royal Court (śniadania, obiady i kolacje; piękny wystrój wzorowany na słynnych kreskówkach Walt'a Disney'a), Royal Palace oraz Triton's.


RESTAURACJE typu FAST FOOD - to doskonałe rozwiązanie dla podróżników, którzy nie chcą tracić czasu i wola zjeść cos "na szybko". Restauracja Pluto's Dog House serwuje pyszne frytki, hamburgery i kurczaki na obiad lub na kolacje. Goofy's Gallery - hamburgery i owoce w trakcie całego dnia. Pinocchio's Pizzeria to miejsce gdzie serwowane są najsmaczniejsze pizze na statku, natomiast restauracja Preludes serwuje drobne zakąski podczas przerw w przedstawieniach teatralnych i spektaklach jakie maja miejsce na statkach. 

RESTAURACJE TYLKO DLA DOROSŁYCH - dla naszych gości którzy wolą spędzić romantyczny wieczór we dwoje, Disney Cruise Line przygotował szeroka ofertę wytrawnych dań serwowanych w dwóch restauracjach.  PALO to restauracja słynąca z pięknego widoku na ocean, w której to serwowane są przysmaki kuchni północnych Włoch. Druga restauracja "dla dorosłych" to REMY,  gdzie smakosze znajda ukojenie degustując pyszne potrawy kuchni francuskiej. 


RESTAURACJE SAMOOBSŁUGOWE - to doskonale rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Klienci maja do dyspozycji 3 restauracje: Beach Blanket Buffet, Cabanas i Topsider Buffet.